30 lat doświadczenia

Historia firmy

Nasza firma została założona w 1993 roku. Obecne zajmujemy się produkcją kołków meblowych oraz brykietu.

Nasze produkty

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Historia firmy

Jak się zmienialiśmy

Nasza oferta

Poznaj nasze produkty

Historia Firmy

Nasza firma została założona w 1993 roku, w którym została uruchomiona bardzo mała produkcja na polskich obtaczarkach. Rozwój firmy pozwolił nam na udoskonalenie i unowocześnienie produkcji kołków do mebli. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak IKEA oraz Black Red White. Obecnie dostarczamy nasze produkty klientom z całej Polski.

Chcąc dostarczyć swoim klientom produkty najwyższej jakości nie poprzestajemy w rozwoju naszej firmy. Cały czas doskonalimy proces produkcyjny poprzez zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń. Aktualnie pozwala on na całkowite przetworzenie wszystkich produktów ubocznych powstałych podczas wytwarzania kołków do mebli.

Od samego początku nasza firma jest firmą rodzinną, gdzie zdobyte doświadczenie oraz wiedza na temat procesu produkcji kołków oraz brykietu, przekazywana jest kolejnym pokoleniom.

Doświadczenie

Współpraca z naszą wyspecjalizowaną kadrą opiera się na długoletnim doświadczeniu

Terminowość

Zamówienia realizujemy w czasie określonym przy składaniu zamówienia

Wysoka jakość

Posiadamy automatyczny system do sortowania kołków

Kołki Meblowe i Brykiet

Jesteśmy producentem kołków meblowych oraz brykietu. Nasze produkty wytwarzamy z drewna bukowego, które cechuje się wysoką wytrzymałością. Naszym atutem jest produkcja od kłody do gotowego wyrobu, co pozwala nam kontrolować każdy etap produkcji. Dyble bukowe to bardzo popularne akcesoria meblowe używane do łączenia elementów drewnianych. Produktem ubocznym procesu wytwarzania kołków są trociny bukowe, które przetwarzamy na ekologiczny brykiet. Zapraszamy do współpracy producentów mebli oraz hurtownie.

Nasza Oferta

KOŁKI MEBLOWE

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości ryflowane kołki meblowe. Są one wykorzystywane do łączenia mebli oraz innych produktów drewnianych (np. okien, drzwi, podłóg. schodów).

BRYKIET

Odpady z produkcji przetwarzamy na ekologiczny brykiet bukowy, który cechuje się wysoką kalorycznością. Produkt ma niską wilgotność i idealnie nadaje się do kominków.

Telefon

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
tel. +48 33 8539 722
tel. +48 602 679 177
tel. +48 780 171 599

E-mail

Poza godzinami naszej pracy napisz wiadomość, odpiszemy w pierwszym dniu roboczym

arkadiadyble@gmail.com

Adres

PPUH „Arkadia” Aleksandra Szołdra ul. Tartaczna 7, 43-436 Górki Wielkie

zobacz na mapie

Formularz kontaktowy

odpowiemy jak najszybciej.