Ekologiczny opał

Brykiet bukowy

Brykiet bukowy wytwarzany jest z trocin powstałych podczas produkcji kołków do mebli. Jest on prasowany pod wysokim ciśnieniem, bez żadnych dodatków w postaci klejów czy żywic.

Produkcja brykietu

W 2011 roku zakupiliśmy zautomatyzowaną linię brykietującą, które są produktem ubocznym naszej głównej specjalizacji. Dodatkowo, aby była możliwość przetworzenia również trocin mokrych, w 2014 roku nabyliśmy linię do suszenia trocin, która pozwoliła nam na wykorzystanie wszystkich trocin powstałych w czasie procesu produkcji kołków do mebli.

Ekologiczny opał

Brykiet bukowy nie zawiera żadnych domieszek, dzięki czemu może być stosowany we wszystkich urządzeniach grzewczych, a ze względu na jego walory polecany jest szczególnie do kominków, ponieważ nie brudzi szyby. Cechuje się wysoką kalorycznością oraz minimalną ilością popiołu. Brykiet pakowany jest w worki po 12 kostek (ok. 10 kg), co pozwala na łatwe przechowywanie, a wielkość paczki nie sprawia trudności w przenoszeniu nawet starszym osobom. Dodatkowo w trosce o środowisko nasze produkty pakujemy w opakowania w 100% z recyklingu.

Arkadia Brykiet

Kołki cięte

6 mm

Kołki cięte

6 mm

Kołki cięte

6 mm

Kołki cięte

6 mm

Nasze realizacje

Telefon

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
tel. +48 33 8539 722

tel. +48 600 035 383
tel. +48 602 679 177

E-mail

Poza godzinami naszej pracy napisz wiadomość, odpiszemy w pierwszym dniu roboczym

arkadiadyble@gmail.com

Adres

PPUH „Arkadia” Aleksandra Szołdra ul. Tartaczna 7, 43-436 Górki Wielkie

zobacz na mapie

Formularz kontatkowy

odpowiemy jak najszybciej.